piątek, 25 marca 2011

Wiosenne malowanie

Chciałabym przybliżyć Wam dzisiaj wiosnę według marek selektywnych. Kolekcje są wprawdzie  dostępne w perfumeriach już mniej więcej od lutego, a w sieci zobaczyć można już pierwsze zdjęcia letnich propozycji, jednak mimo wszystko mamy dopiero marzec i wiosna dopiero się zaczyna :) Warto więc przyjrzeć się niektórym kolekcjom, zwłaszcza, że wiosenna oferta makijażowa bywa zazwyczaj delikatna i bardzo kobieca.No więc zaczynamy, podejrzewam, że i tak będę zmuszona podzielić ten post na przynajmniej dwie częsci ;)

 • Smashbox - przepiękną, kwitnącą kolekcję marki przedstawiałam już wcześniej. /klik ;)/
 • Chanel - jasne, słoneczne, perłowe, zaakcentowane szarości i zielenią, takie barwy proponuje marka Chanel w swojej perłowej kolekcji Wiosna 2011.  • Clinique - kolekcja marki opiera się na połączeniu dziewczęcego, pastelowego różu z brązem. 
 • Guerlain - wiosna francuskiej marki to przede wszystkim jeden z najpiękniejszych różów jakie widziałam. To również piękne cienie z wyraźnym akcentem w kolorze fuksji. 

 • Dior - marka stawia na ponadczasowe połączenie szarości z różem. Kolekcja jest zachwycająca.  
  m.m.

    Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Bardzo serdecznie dziękuję za każdy komentarz :)

    /Jednocześnie zmuszona jestem niestety zastrzec sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy, SPAM, czy pisanych jedynie po to, by umieścić w nich link, czy odnośnik niezwiązany z tematem postu/

    You might also like:

    Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...