wtorek, 19 lipca 2011

One Lovely Blog Award ;)Na wstępie bardzo dziękuję Idalii - /KLIK!/ za otagowanie mnie :) Bardzo mi miło :)Zasady: 
 • Skopiuj i wklej logo na swoim blogu
 • Napisz o sobie 7 rzeczy
 • Nominuj 16 innych cudownych blogerów (nie można nominować blogera, który wam przyznał nagrodę)
 • Podziękowania i link blogera, który przyznał wam tę nagrodę
 • Napisz im komentarz, by dowiedzieli się o nagrodzie i nominacji :)
 Hmmmm..... 7 rzeczy... Spróbuję :)
 1. Najważniejszą i najukochańszą osobą w moim życiu jest moja córa.
 2. Z wykształcenia jestem filolożką dość rzadkiej specjalności.
 3. Jedną z pierwszych rzeczy rano, które robię zaraz po wzięciu prysznica jest pełen makijaż. Nie ruszam się nigdzie, ale to naprawdę nigdzie z niepomalowanymi oczami, nawet na stole operacyjnym miałam na oczach cienie i tusz - nie żartuję :)
 4. Jeśli czytać i oglądać - co mogłabym robić godzinami, ale niestety brakuje mi czasu - to głównie polską i ukraińską literaturę współczesną /Stasiuk, Piątek, Andruchowycz, etc/ i polskie kino. Kiedyś najchętniej długie, depresyjne, ciężkie i przygnębiające. Teraz już może mniej skrajne, ale nadal bardzo dalekie od słodkich komedyjek, których po prostu nie jestem w stanie oglądać. Takie moje małe zwichrowanie. 
 5. Boję się chamstwa, głupoty, cwaniactwa, pająków, tłumu, samotnych powrotów po zmroku i jeszcze kilku rzeczy ;)
 6. Uwielbiam prowadzić samochód. Nic mnie tak nie uspokaja i nie relaksuje jak długa trasa w niedzielę o świcie kiedy jest jeszcze praktycznie zupełnie pusto. 
 7. Nie jestem w stanie znieść rozkazów, nakazów, zmuszania, oczekiwań 'bo powinnam'. Nie umiem być potulna, nie potrafię działać wbrew sobie i swoim przekonaniom, mam problemy z podporządkowaniem się zasadom, które do mnie nie przemawiają i są alogiczne, nie uznaję argumentu 'bo tak' ;) 
 Ufff... trochę to trwało, ale udało mi się... 
Wszystkie znane mi blogerki brały już udział w TAGu, więc jeśli zaglądają tu właścicielki jakichś nieodkrytych dotąd 'lądów', to niniejszym przekazuję im pałeczkę ;)
Pozdrawiam,
m.m.

1 komentarz:

 1. ja też uwielbiam prowadzić :) świetnie czuję się za kierownicą :) niestety tu, w UK, jeszcze nie dorobiłam się auta...

  OdpowiedzUsuń

Bardzo serdecznie dziękuję za każdy komentarz :)

/Jednocześnie zmuszona jestem niestety zastrzec sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy, SPAM, czy pisanych jedynie po to, by umieścić w nich link, czy odnośnik niezwiązany z tematem postu/

You might also like:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...