środa, 11 kwietnia 2012

Estee Lauder - Bronze Goddess - Summer 2012


 Specjalnie na najcieplejszą porę roku marka Estee Lauder stworzyła limitowaną kolekcję Bronze Goddess, która wprowadza kolor do stałej oferty produktów Bronze Goddess. Będący kwintesencją pożądania, żaru i kobiecości, makijaż Bronze Goddess Capri czerpie inspirację z kolorytu wytwornej, luksusowej i skąpanej w słońcu wyspy Capri.

Rozświetlacz, paleta pięciu cieni, błyszczyk, podwójny kajal, lakier oraz zapach tworzą nową kolekcję słonecznych kolorów i zapachów, w której udało się uchwycić odurzającą, letnią atmosferę tego egzotycznego miejsca.

Ciepłe, muśnięte słońcem odcienie pozwalają stworzyć wyrafinowany i seksowny makijaż, a błyszczące, złote, metaliczne barwy zapewniają uwodzicielski efekt dzięki zestawieniu odważnego brązu i bieli.Kolekcja będzie dostępna od kwietnia 2012 w najlepszych perfumeriach w Polsce.

mat. prasowe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo serdecznie dziękuję za każdy komentarz :)

/Jednocześnie zmuszona jestem niestety zastrzec sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy, SPAM, czy pisanych jedynie po to, by umieścić w nich link, czy odnośnik niezwiązany z tematem postu/

You might also like:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...