wtorek, 30 października 2012

Fight Like A Girl


Październik od wielu lat jest miesiącem różowej wstążki - walki z rakiem piersi. To właśnie na ten miesiąc przypadają eventy i akcje związane z tą inicjatywą. Jedną z nich są limitowane edycje produktów koncernu Estee Lauder. Zapakowane w różowe kosmetyczki, czy torebki, wyposażone w zawieszki, czy breloki. Dostępne w zestawach z pędzlami. Czekają w perfumeriach, niejako pomagając pomagać. Zyski z ich sprzedaży zasilają konta fundacji, czy wspierają badania. Przed Wami dzisiaj jedna z propozycji - błyszczyk-balsam Chubby Stick w limitowanym odcieniu z różową kosmetyczką, która oczywiście natychmiast znalazła nową właścicielkę - autorkę powtarzanego mniej więcej 30 razy dziennie, przy każdej okazji zdania - 'róziowy to mój ulubieńsi kolor na całym świecie' Plumped Up Pink jest półtransparentny. Jedna warstwa nie daje praktycznie w ogóle koloru, a jedynie fantastycznie podkreśla barwę ust. Dopiero kilkakrotne przesunięcie kredką po wargach sprawia, że Chubby Stick daje wyrażny i widoczny kolor.

Pod tym linkiem - KLIK! - znajdziecie pełną recenzję produktu Chubby Stick. Od tamtego momentu moja ocena nie uległa zmianie. Uważam je za jedne z lepszych i ciekawszych propozycji, a teraz po poszerzeniu gamy kolorystycznej kuszą mnie jeszcze bardziej i z całą pewnością w najbliższym czasie zakupię jeszcze fiolet, bądź wisienkę.

Produkty z Różową Wstążką znajdziecie w perfumeriach - teoretycznie w październiku, jednak w praktyce zapewne znacznie dłużej. Nie są one objęte promocjami, ani zniżkami.

6 komentarzy:

  1. zasadzam sie na Chubby Stick już od jakiegoś czasu, może sprawdzę, czy jest u mnie gdzies dostepna ta wersja, miłoby było w końcu zaspokoić swoje chciejstwo, a zarazem pomóc w ważnej sprawie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. mam miniaturę Chubby Stick i od pierwszego użycia polubiłam :)

    OdpowiedzUsuń
  3. jest na mojej zakupowej liście ten cudak :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo serdecznie dziękuję za każdy komentarz :)

/Jednocześnie zmuszona jestem niestety zastrzec sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy, SPAM, czy pisanych jedynie po to, by umieścić w nich link, czy odnośnik niezwiązany z tematem postu/

You might also like:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...