poniedziałek, 22 listopada 2010

Rozświetlacz Rouge Bunny Rouge


Zbliżają się święta a także okres, którego otwarcie następuje wraz z pierwszą gwiazdką podczas Wigilijnego wieczoru - okres sylwestrowej zabawy oraz Karnawał. W związku z tym chciałabym zaproponować produkt, który na pewno sprawi, że staniemy się gwiazdami wieczoru. Rozświetlacze marki Rouge Bunny Rouge mają super płynną i nietłustą konsystencję. Drobinki, które powodują odbijanie światła są naprawdę mikroskopijne i na pewno w przypadku tego produktu nie można mówić o efekcie "brokatowej twarzy"  co niestety jest wadą innych tego typu kosmetyków :D Seas of Illumination Highlighting Liquid bo tak brzmi orginalna nazwa produkt (marka Rouge Bunny Rouge słynie z nietuzinkowego nazwewnictwa, które dodatkowo pozwala wyobrazić sobie, jeśli nie można poczuć, działanie kosmetyków) występuje w 4 kolorach o niebanalnych nazwach.

Sea Of Clouds

Sea Of Tranquility

Sea Of Showers

Sea Of Nectar

Rozświetlacz można stosować na różne sposoby. Można użyć go jako bazy pod podkład, wtedy oprócz rozświetlenia dodatkowo wygładzi cerę (ma właściwości nawilżające) a także trochę przedłuży trwałość makijażu (aczkolwiek nie jest to jego zadaniem). Rozświetlacz można także po prostu zmieszać z podkładem i nałożyć na twarz. Jeśli chcemy użyć kosmetyku punktowo, proponuje nałożyć go na kości policzkowe, które w ten sposób zostaną fantastycznie uwypuklone. Jednak używając rozświetlacza na podkład pamiętajmy, żeby nie przesadzać z tym w makijażu dziennym.Jeśli chodzi o użycie hailightera na wieczór to jest totalna dowolność - można go używać na twarz, dekolt, ramiona, nogi itd itd Zachęcam do kreatywnego stosowania tym bardziej, że paleta odcieni na to pozwala. Dodatkowo produkt nałożony w większej ilości może dać efekkt lekko zroszonej skóry  - fantastyczny efekt jeśli chodzi o sesje zdjęciowe. Właśnie takiego produktu szukałam jakiś czas temu ale niestety nie było jeszcze w Polsce Rouge Bunny Rouge... a teraz jest i mam bzika na punkcie tej firmy i jej produktów. Dodatkowo zachwycająca szata graficzna ! Na pewno będę jeszcze pisać o nich pisać.
Polecam polecam polecam....
Kosmetyki do kupienia w sieci perfumerii Douglas
AJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo serdecznie dziękuję za każdy komentarz :)

/Jednocześnie zmuszona jestem niestety zastrzec sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy, SPAM, czy pisanych jedynie po to, by umieścić w nich link, czy odnośnik niezwiązany z tematem postu/

You might also like:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...