poniedziałek, 29 listopada 2010

Smashbox - EYE WISH PALETTE

Dzisiaj znowu będzie świątecznie. Kolejną bardzo dobrą kolekcję wypuścił jeden z moich faworytów na rynku kosmetycznym - Smashbox. W tym poście chciałabym jednak skupić się jedynie na palecie cieni. Resztę kolekcji przedstawię niebawem.


Może najpierw kilka słów na temat cieni marki Smashbox. Szczerze mówiąc to jak do tej pory chyba najlepsze cienie z jakimi miałam styczność. Niesamowicie mocno nasycone pigmentem - wystarczy naprawdę minimalna ilość, by osiągnąć pożądany efekt. Cieniują się świetnie, nie sprawiają najmniejszego problemu. Nie robią plam. Są wydajne. Dają piękne wykończenie. I co najważniejsze mają fenomenalną trwałość. Położone na powiece rano utrzymują się na niej bez szwanku do wieczora, nie wałkują się, nie osypują, nie wymagają praktycznie żadnych poprawek. Zawsze, kiedy potrzebny jest mi mocny, intensywny makijaż, który wytrzyma naprawdę długo sięgam po Smashboxa. Dla mnie ich konsystencja, pigmentacja i trwałość są bezkonkurencyjne.
Na święta marka przygotowała dużą, składającą się z 12 cieni do powiek, 4 eyelinerów oraz miniatur bazy na powieki i maskary paletę przeznaczoną stricte do makijażu oczu. Zestaw zamkniety w złotej kasecie zawiera praktycznie wszystko, co potrzebne jest do wykreowania kilkunastu makijaży. Do zestawu dołączony jest jeszcze lookbook, w kórym znajdziecie 10 propozycji Smashboxa. W palecie znalazły się cienie pozwalajace na stworzenie zarówno makijażu wieczorowego, jak i lekkiego dziennego - dwa najjaśniejsze cienie rewelacyjnie sprawdzaja się jako bazowe nawet z innymi produktami. Cztery różne kolory eyelinerów - brąz, fiolet, granat i grafit są, moim zdaniem kolejną zaletą tego zestawu, pozwalają urozmaicić makijaż oka o coś więcej niż czarna kreska. No i cała paleta wręcz zachęca do eksperymentów i zabawy malowaniem. Można sugerować sie lookbook'iem, można wymyślać własne propozycje. Cienie Smashbox'a bardzo łatwo i ładnie łączą się nie tylko ze sobą, ale również, tak jak wspominałam, z innymi markami. Jedyną wadą tego zestawu jest dla mnie brak jakichkolwiek pędzelków. Odnoszę wrażenie, że wtedy ta paleta byłaby jeszcze bardziej kompletna. Niemniej jednak polecam. EYE WISH PALETTE jest produktem różnorodnym naprawdę świetnej jakości.

mm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo serdecznie dziękuję za każdy komentarz :)

/Jednocześnie zmuszona jestem niestety zastrzec sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy, SPAM, czy pisanych jedynie po to, by umieścić w nich link, czy odnośnik niezwiązany z tematem postu/

You might also like:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...