wtorek, 23 sierpnia 2011

Akcja reanimacja - faza testowa - Nail Tek

Moje paznokcie są niestety w opłakanym stanie. Rozdwajają się makabrycznie, łamią, kruszą i łuszczą. Zawsze z pomocą przychodził mi do tej pory niezawodny MerzSpecial, ratując moje paznokcie z każdej, nawet najgorszej tragedii. Niestety od kilku opakowań przestał działać, a ja zastanawiając się co jest grane poszperałam w sieci i natknęłam się na bardzo nieprzyjemną informację, która dodatkowo potwierdziła farmaceutka w aptece - MerzSpecial zmienił skład i z leku stał się suplementem. Niestety zawartość wielu składników, zwłaszcza tych kluczowych została drastycznie zmniejszona - stąd brak efektów. Pozostaje mi się pożegnać z tym specyfikiem, ponieważ w przy obecnym składzie i mizernym działaniu przestał on już niestety być wart swojej ceny. Szkoda, używałam go od wielu lat i naprawdę zawsze świetnie się sprawdzał i przynosił natychmiastowe rezultaty.
Brak działania MerzSpecial przełożył się niestety na całkowitą zagładę moich paznokci. Ciągły kontakt z wodą, którego przy małym dziecku nie sposób uniknąć, detergenty i cała reszta spowodowały, że wyglądają i są w tragicznej kondycji. Sporo ostatnio pozytywnych postów na temat kuracji Nail Tek'iem, mnie zaszkodzić już nie może nic, więc postanowiłam spróbować.
Preparat kupiłam na Allegro, dostępny jest on już podobno rówież w Sephorze, nie wiem niestety ile tam kosztuje. O efektach będę informowała na bieżąco. :)


2 komentarze:

  1. w seforze 55 zl/sztuka:/

    tez kupilam!

    OdpowiedzUsuń
  2. ja właśnie byłam wczoraj w Sephorze i nie widziałam go tam, ale 55pln to 3 razy tyle, ile ja zapłaciłam na Allegro ;/

    OdpowiedzUsuń

Bardzo serdecznie dziękuję za każdy komentarz :)

/Jednocześnie zmuszona jestem niestety zastrzec sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy, SPAM, czy pisanych jedynie po to, by umieścić w nich link, czy odnośnik niezwiązany z tematem postu/

You might also like:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...