piątek, 25 listopada 2011

MAC ViVA Glam - 1 grudnia

Moje Drogie, jak zapewne doskonale wiecie 1 grudnia jest na świecie dniem walki z AIDS/HIV.
Od kilku lat na świecie działa MAC Aids Fund w ramach którego, środki pozyskane ze sprzedaży pomadek i błyszczyków Viva Glam, a także kartek Kids Helping Kids trafiają do organizacji i fundacji zajmujących się wspieraniem dzieci i dorosłych chorych, bądź zarażonych wirusem. 

 
 W tym roku fundusze zgromadzone przez fundację trafią do Zjednoczenia Pozytywni w Tęczy, które swoją działalność kieruje przede wszystkim do ludzi młodych, skłonnych do podejmowania ryzykownych zachowań seksualnych. Zajmuje się pomocą i wsparciem dla osób żyjących z HIV, szczególnie tych, które nie dawno dowiedziały się o swoim zakażeniu. Zjednoczenie organizuje liczne akcje społeczne, mające na celu edukacje oraz szerzenie tolerancji wobec żyjących z HIV i chorych na AIDS. Aktywnie współpracuje z innymi organizacjami pozarządowymi. Zachęca do bezpłatnego i anonimowego testowania w kierunku HIV, oraz szeroko pojętego dbania o zdrowie własne i zdrowie partnera.
Rok temu środki zasiliły konto Stowarzyszenia Mały Książę, pozwalając dzieciom wziąć udział w turnusie rehabilitacyjnym.  

1 grudnia w salonach marki na terenie całego kraju odbędzie się specjalna akcja - każda z klientek, która w tym dniu dokona zakupu pomadki, bądź błyszczyka Viva Glam otrzyma specjalną bransoletkę na czerwonym /symbol walki z AIDS/HIV/ sznureczku. 
Akcja jest tym bardziej godna uwagi, że MAC jest jedną z naprawdę niewielu marek, która cały dochód z produktów serii Viva Glam przeznacza na cele charytatywne, dając poczucie, że robi się naprawdę coś dobrego i pozytywnego pomagając tym, którzy tej pomocy rzeczywiście potrzebują. 

m.m.

1 komentarz:

  1. Ooooo miło wiedzieć, z pewnością wykorzystam taką szansę, tym bardziej, że miałam na oku zakup pomadki :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo serdecznie dziękuję za każdy komentarz :)

/Jednocześnie zmuszona jestem niestety zastrzec sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy, SPAM, czy pisanych jedynie po to, by umieścić w nich link, czy odnośnik niezwiązany z tematem postu/

You might also like:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...