wtorek, 7 grudnia 2010

Kolorowe kredki - Nano Eyeliner Sephora

 O kolorowaniu dzisiaj będzie i to nie byle jakim, bo fantastycznymi kredkami do oczu od Sephory :)


Nano eyeliners to kredki, które naprawdę szczerze polecam. Używam ich chyba od zawsze, używałam jeszcze zanim Sephora postanowiła zmodyfikować ich wyglad, nazwę i niestety również kolorystykę. Piszę niestety, ponieważ wraz z rewolucją zniknął mój ukochany odcień, ale nie zmienia to faktu, że kredki te nadal zajmują stałe miejsce w moim kufrze.
Uwielbiam je za bardzo ciekawą, różnorodną kolorystykę, za idealną miękkość, która pozwala na równe poprowadzenie kreski na powiece i dzięki któremu kredka nie 'harata' skóry, oraz za optymalną konsystencję, która pozwala tą kreskę dowolnie rozetrzeć. Nano świetnie sprawdzają się przy konturowaniu, zazwyczaj przed cieniowaniem obrysowuję kredką zarówno górną, jak i dolną powiekę, co pozwala pięknie zdefiniować spojrzenie, a delikatnie roztarta nadaje naprawdę dużej trwałości cieniom. Kredki Sephory sprawdzają się również idealnie jako baza pod cienie, jeśli zależy nam na dodatkowym wzmocnieniu koloru przy makijażu wieczorowym. Świetnie funkcjonują też samodzielnie roztarte tylko delikatnie cieniem. Wybór kolorów jest naprawdę spory. W palecie jest czerń matowa i ta z drobinkami, biel, brązy, zielenie, granaty, czy szarości. Kredki są mocno napigmentowane co pozwala stopniować efekt, od lekkiego - idealnego w dzień, po mocny wieczorowy. Zawarte w kredkach masło Shea i ekstrakt z rozmarynu podnoszą komfort użycia. Kredki są delikatne, oczy nie łzawią, nie są podrażnione. Jedynym minusem tych kredek jest to, że dość szybko się zużywają ze względu na swoją miękkość.

Tips&Tricks
Zawsze, by ułatwić sobie struganie kredek wkładam je wieczorem do lodówki, rano są idealnie twarde i można je zaostrzyć bez najmniejszego problemu. Polecam również zaopatrzyć się w specjalną temperówkę. Osobiście bardzo chwalę sobie te z Sephory - podwójną do grubszych kredek, a przezroczystą - pojedynczą do Nano. Mimo naprawdę intensywnego używania pozostają ostre.

mm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo serdecznie dziękuję za każdy komentarz :)

/Jednocześnie zmuszona jestem niestety zastrzec sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy, SPAM, czy pisanych jedynie po to, by umieścić w nich link, czy odnośnik niezwiązany z tematem postu/

You might also like:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...