poniedziałek, 13 grudnia 2010

Les Ors - Guerlain - Christmas 2010

W związku ze zbliżającym się okresem światecznym, chciałabym przedstawić Wam kilka limitowanych kolekcji marek selektywnych. Pierwszą z nich /MAC/ rozpoczęłam pisanie tego bloga, teraz pora na kolejną.
Dzisiaj spróbuję przybliżyć Guerlain'a - Les Ors. Twarzą kampanii jest oczywiście Natalia Vodianova. Motywem przewodnim kolekcji - pszczoła, która pierwszy raz pojawiła się na flakonie wody Imperiale w 1853 roku.W kolekcji znajdziecie przede wszystkim Or Imperial Sublime Radiant - Powder Face and Body. To spray, który uwalnia przepiękny, delikatny puder mieniący się wszystkimi odcieniami złota. 
 
Fenomenalne poczwórne cienie Ombre Eclat 4 - dwa fiolety, czerń i złoto. Maskarę Le 2 De Guerlain Volume - druga końcówka tego tuszu to złoty lakier, który doda oczom jeszcze więcej blasku. 


Meteorites Poudre d'Or w dwóch pięknie rozświetlających formach - pudru prasowanego oraz tradycyjnych pereł.Na koniec pomadki Rouge G Le Brillant oraz KissKiss Strass.


Les Ors opływa złotem i przepychem. Ale jest naprawdę piękna, pozwala stworzyć niesamowity makijaż, który na pewno rewelacyjnie sprawdzi się zarówno w okresie świątecznym, jak i później w karnawale. Mnie, co prawdopodobnie dość łatwo przewidzieć, najbardziej zachwyciły cienie z tej kolekcji. Kuszą mnie od pierwszego spojrzenia :)

mm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo serdecznie dziękuję za każdy komentarz :)

/Jednocześnie zmuszona jestem niestety zastrzec sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy, SPAM, czy pisanych jedynie po to, by umieścić w nich link, czy odnośnik niezwiązany z tematem postu/

You might also like:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...