czwartek, 13 stycznia 2011

the lash bar - czyli, co kleić w tym sezonie

W związku z tym, że karnawał w pełni, a jednym z podstawowych trendów są sztuczne rzęsy, przygotowałam dla Was galerię pełną przeróżnych, fantazyjnych rzęs. Kładłam nacisk na te najbardziej kolorowe i widowiskowe, idealne na wyjście większe i mniejsze. Oczywiście w ofercie wszystkich marek posiadających sztuczne rzęsy znajdziecie te naturalne, codzienne; zarówno na pasku jak i w kępkach. Dzisiaj jednak wersja absolutnie karnawałowa. Miłego oglądania :)

Na początek galeria rzęs marki Inglot.

Chciałabym zaprezentować Wam jeszcze rzęsy marki Make Up For Ever. Są to jedne z najlepszych rzęs dostępnych na polskim rynku.Jak widzicie, wybór jest ogromny. A to jedynie wybrana przeze mnie część. Na stoiskach firmy Inglot w mniejszych galeriach dostępność modeli rzęs może być ograniczona, ale na pewno kompletną ofertę znajdziecie w sklepach Inglota. Marka Make Up For Ever natomiast, dostępna jest w sieci Sephora i tam nie powinno być problemu z wyborem modeli.


m.m.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo serdecznie dziękuję za każdy komentarz :)

/Jednocześnie zmuszona jestem niestety zastrzec sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy, SPAM, czy pisanych jedynie po to, by umieścić w nich link, czy odnośnik niezwiązany z tematem postu/

You might also like:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...