sobota, 8 stycznia 2011

Szampańska kolekcja - MAC Cham Pale

 Od początku roku w salonach MAC dostępna jest nowa szampańska kolekcja. Cham Pale utrzymana jest w delikatnych kolorach beżu, brązu i różu. Praktycznie wszystkie produkty skrzą, lśnią i błyszczą. Idealny zestaw do bardzo mocno rozświetlone makijażu typu nude.


  • W kolekcji znajdziecie quad cieni Caviar Dreams z kolorami Brule, Caviar Dreams, Retrospeck oraz Et tu, Bouquet? - przy czym dwa z nich znajdują się w stałej sprzedaży.
  • Kolejnym fantastycznym elementem kolekcji są dwa rozświetlacze Special Reserve w beżu i różu - Chez Chez Lamé oraz Rosé Ole.   • Błyszczyki Lipgelee oarz pomadki w czterech kolorach - odpowiednio - błyszczyki - Luxure, Sin-tillation, Bubble Lounge, Straight To The Head oraz pomadki - Tanarama; Flustered; Quiet, Please; oraz Gel. 

  • Kredki Chromagraphic i Eye Kohl Pencils
  •  Paint Pots również w czterech kolorach - Chilled on Ice, Let Me Pop, Vintage Selection oraz Dangerous Cuvée

Cham Pale to również dwa lakiery do paznokci, maskara, balsam do ust z francuską lawendą w kolorze Calm Mode oraz bezbarwny, lawendowy Fix+ oraz mocno nawilżający, przynoszący ulgę podrażnionej skórze - Complete Comfort Creme.

Cham Pale to naprawdę bardzo ładna, roziskrzona kolekcja. Total look może być nieco ryzykowny, ale poszczególne elementy kolekcji świetnie będą komponowały się z matowymi produktami i moim zdaniem znajdą wiele zastosowań zarówno w makijażu dziennym, jak i tym na wieczór, zwłaszcza, że wiosna w tym roku będzie naprawdę świetlista :)


m.m.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo serdecznie dziękuję za każdy komentarz :)

/Jednocześnie zmuszona jestem niestety zastrzec sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy, SPAM, czy pisanych jedynie po to, by umieścić w nich link, czy odnośnik niezwiązany z tematem postu/

You might also like:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...