wtorek, 4 stycznia 2011

przygotowanie i utrwalenie - Fix+ MAC

Witam już w nowym 2011 roku, mam nadzieję, że imprezy sylwestrowe były więcej niż udane :)  W karnawałowym szaleństwie mam dla Was propozycję produktu, który pomoże zarówno przygotować twarz na przyjęcie podkładu, jak również utrwali zrobiony już makijaż. Mowa o Fix+ od MAC'a.

Produkt to lekka emulsja. Forma atomizera rozpyla na twarzy  przyjemną mgiełkę.  Zawiera witaminy, minerały, kojący skórę ekstrakt z ogórka, zielonej herbaty i rumianku. Pachnie przepięknie - delikatnie i świeżo /aktualnie w sprzedaży znajdziecie również Fix+ Lawendowy z limitowanej kolekcji ChamPale o której niebawem/. Produkt bardzo ładnie rozświetla skóre i przygotowuje ją na przyjęcie podkładu. Maksymalnie ułatwia aplikację fluidu niezależnie od metody, podkład rozprowadza się równo, nie robią się smugi, czy plamy. Cera jest pięknie wygładzona i delikatna. Podobnie jest w przypadku użycia Fix+ jako utrwalacza - sprawdza się świetnie. Utrwala podkład i przedłuża jego trwałość. Scala makijaż - niweluje wrażenie wielu warstw nałożonych na twarz. Odświeża makijaż w ciągu dnia nie niszcząc go. Świetnie wiąże też puder sypki lub w kamieniu, po spryskaniu twarzy fixerem omiatam ją po prostu dużym pędzlem. Fix+ ma jeszcze jedno bardzo przydatne zastosowanie - pięknie intensyfikuje kolor cieni do powiek, czy pigmentów przedłużając przy okazji ich trwałość. Wystarczy spryskać nim pędzel przed cieniowaniem. Fix+ nie podrażnia i nie wysusza.


Uwielbiam ten produkt za ilość zastosowań. Fixer jest bardzo wydajny i prosty w użyciu - nie wymaga naprawdę żadnej wprawy. Jedna aplikacja jest zupełnie wystarczająca. Stosując go jako bazę lub jako utrwalacz na całą twarz trzeba jedynie dobrze dobrać odległość z jakiej Fix+ będziemy uzywać.

m.m.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo serdecznie dziękuję za każdy komentarz :)

/Jednocześnie zmuszona jestem niestety zastrzec sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy, SPAM, czy pisanych jedynie po to, by umieścić w nich link, czy odnośnik niezwiązany z tematem postu/

You might also like:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...