środa, 9 maja 2012

Dwukolorowy

Dzisiaj skusiłam się na mani w dwóch kolorach - powód banalny - nie byłam w stanie zdecydować, który kolor chciałabym mieć na paznokciach ;) Jako motyw przewodni wybrałam więc ciemny Honk If You Love OPI, łamiąc go genialnym szarym Suzi Takes The Wheel również od OPI. Uwielbiam ciemne pazury, nawet na własnym ślubie nie poszłam w delikatne pastele, tylko wybrałam ciemną śliwkę. Ten szary lakier również bardzo mi się podoba, kojarzy mi się być może trochę absurdalnie - z lamperiami malowanymi na ścianach farbą olejną, które pamiętam zewsząd z czasów mojego dzieciństwa ;)
Teraz biegnę nałożyć hennę i za moment pokażę Wam co, między innymi, królowało będzie na moich powiekach tej wiosny i zapewne również latem ;)

m.m.

6 komentarzy:

 1. Bardzo ładne kolory ;) Strasznie podoba mi się pomysł z tym innym kolorem na jednym paznokciu :D

  W wolnej chwili zapraszam do mnie na news;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja skusiłam się na takie rozwiązanie po raz pierwszy i muszę powiedzieć, że będę z pewnością praktykowała je częściej ;)

   Usuń
 2. lakiery każdy z osobna mi się podobają, ale to zestawienie jakoś niet...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja jestem uzależniona od połączenia fiolet-szarość - poza tym one też na żywo wyglądają troszkę inaczej - bardzo ciężko było mi uchwycić właściwy kolor każdego z nich. ;)

   Usuń
  2. a mi się bardzo podoba to połączenie :)

   Usuń
 3. Bardzo ładne kolorki i paznokcie ;)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo serdecznie dziękuję za każdy komentarz :)

/Jednocześnie zmuszona jestem niestety zastrzec sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy, SPAM, czy pisanych jedynie po to, by umieścić w nich link, czy odnośnik niezwiązany z tematem postu/

You might also like:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...