czwartek, 30 czerwca 2011

Sephora Jumbo - swatche

Wrzucam obiecane wczoraj swatche kredek. Dzisiaj dołączyła do nich jeszcze jedna - śliczna zieleń - aż nabrałam ochoty na taki makijaż ;) Kredki jak już wspominałam, nabyłam na wyprzedaży - kosztowały i kosztują nadal 9pln, a konturówka do ust 6pln. Zdjęcia są w różnym świetle, by można było dostrzec ewentualne refleksy.

Numery - 506, 504, 503, 502, zieleń 510, konturówka 01 nudem.m.

7 komentarzy:

 1. tiaa, na rękach wyglądają zachwycjaąco i mięciutko się nimi maluje, a jak na oczach...? może to ja miałam tylko jakies felerne sztuki...?

  OdpowiedzUsuń
 2. @white praline - ale Ty ich używasz samodzielnie? jeśli tak, to muszę w ten sposób spróbować, bo tak jak pisałam, ja je mam zawsze na bazie i roztarte cieniami, więc zupełnie nie sprawiają mi kłopotu...

  OdpowiedzUsuń
 3. Zielona i fioletowa przepiękne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. no własnie samodzielnie używałam...

  OdpowiedzUsuń
 5. @Kasia - no właśnie tą zieloną dokupiłam dzisiaj, też bardzo mi się spodobała ;)

  @white praline - to może dlatego tak Cię zawiodły...? mnie się one wydają zbyt tłuste na samodzielne stosowanie. Może spróbuj chociaż na bazę je położyć, może to przedłuży ich trwałość. Bo miękkość i kolory mają zachwycające ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. ok, tak zrobię, dzięki za poradę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. @ white praline - a ja z kolei spróbuję ponosić je nieroztarte cieniami na samej bazie, zobaczymy ile przetrwają ;)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo serdecznie dziękuję za każdy komentarz :)

/Jednocześnie zmuszona jestem niestety zastrzec sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy, SPAM, czy pisanych jedynie po to, by umieścić w nich link, czy odnośnik niezwiązany z tematem postu/

You might also like:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...