wtorek, 26 kwietnia 2011

Idzie Nowe - Dla Maluszków

Pomysł ten kiełkował w mojej głowie już od jakiegoś czasu i dzisiaj w końcu zapadła decyzja - wprowadzam na blogu nowy dział - Dla Maluszka.
Od półtora roku, odkąd jestem mamą, przewinęły się przez moje ręce dziesiątki kremów, balsamów, żeli, sztyftów, płynów, etc., były lepsze, gorsze, idealne, były rozczarowania i produkty, które miałam ochotę umieścić w koszu natychmiast po pierwszym użyciu - ostatnio zaczęłam zastanawiać się nad tym, dlaczego ja jeszcze nie zaczęłam recenzować również tych skarbów.
Możliwe, że kilka z Was już mamami jest, bądź też będzie w najbliższym czasie i często stoi przed dylematem, co z tego wszystkiego wybrać. Być może moje recenzje okażą się chociaż trochę pomocne w przedarciu się przez ten gąszcz ;) Liczę również na Wasze doświadczenia z produktami, które będę recenzować. Na pewno są kosmetyki, które mojej córze nie służyły, a Wy używacie ich i jesteście zachwycone.Mam nadzieję, że ten dział Wam się spodoba i stanie się dla Was choćby w minimalnym stopniu źródłem informacji.

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie,
m.m.

2 komentarze:

 1. Mysle,ze to doskonaly pomysl.
  Tym bardziej,ze sporo kosmetykow dla dzieci stosuja dorosle "dziewczynki" :)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. zwłaszcza, że one są raczej najczęściej znacznie łagodniejsze dla skóry niż te 'dorosłe' ;)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Bardzo serdecznie dziękuję za każdy komentarz :)

/Jednocześnie zmuszona jestem niestety zastrzec sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy, SPAM, czy pisanych jedynie po to, by umieścić w nich link, czy odnośnik niezwiązany z tematem postu/

You might also like:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...