wtorek, 26 kwietnia 2011

Idzie Nowe - INCI

Tak jak już wspomniałam w którymś z poprzednich postów, zastanawiałam się nad wprowadzeniem działu, w którym będę przedstawiała Wam poszczególne substancje obecne w produktach kosmetycznych, ich działanie, ewentualne skutki uboczne, zastosowanie, przeciwwskazania, itepe, itede.
INCI to skrót od International Nomenclature of Cosmetic Ingredients, czyli w skrócie skład produktu, który musicie na nim znaleźć.
Nie chciałabym, żeby były to posty encyklopedyczne z jakąś ogromną ilością złożonych łacińskich nazw, wzorów chemicznych i rzeczy, które raczej niewielu osobom kiedykolwiek w życiu przydadzą się do czegokolwiek, ponieważ ktoś, kto szuka tak szczegółowych informacji z pewnością nie szuka ich na blogach urodowych. W zamierzeniu mają to być proste i użyteczne artykuły, mające Wam dostarczyć podstawowych informacji, które w miarę łatwo będzie przywołać w głowie choćby w drogerii podczas zakupów.
Mam nadzieję, że spodobają się Wam te artykuły ;)

Pozdrawiam,
m.m.

3 komentarze:

Bardzo serdecznie dziękuję za każdy komentarz :)

/Jednocześnie zmuszona jestem niestety zastrzec sobie prawo do usuwania komentarzy zawierających wulgaryzmy, SPAM, czy pisanych jedynie po to, by umieścić w nich link, czy odnośnik niezwiązany z tematem postu/

You might also like:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...